Що таке Horizon 2020?

Horizon 2020

 

 

 

Горизонт 2020 є найбільшою програмою досліджень та інновацій ЄС з фінансуванням в сумі майже 80 млрд. євро на 7 років ( 2014 по 2020 ) - на додаток до приватних інвестицій, що будуть залучатись. Дана програма передбачає більше проривів, відкриттів і іновацій, переймаючи корисні ідеї з лабораторії на ринок.

Програма спрямована на:  

  • зміцнення позицій ЄС у галузі досліджень, інновацій і технологій;
  • сприяння економічному зростанню та створенню нових робочих місць;
  • вирішення основних суспільних проблем Європи, зокрема зміни клімату, розвитку стійкого (зеленого) транспорту, мобільності, відновлюваних джерел енергії, продовольчої безпеки, старіння населення.

 

Горизонт 2020 є фінансовим інструментом реалізації союзу інновацій, флагманської ініціативи Європа 2020, що спрямована на забезпечення глобальної конкурентоспроможності Європи.

 

В якості засобу для забезпечення економічного зростання та створення робочих місць, Горизонт 2020 володіє політичною підтримкою європейських лідерів і членів Європейського парламенту. Які погодилися, що дослідження є інвестицією в майбутнє і тому поклали його в центрі плану ЄС для розумного, стійкого і всеосяжного зростання та створення робочих місць.

 

Об'єднуючи дослідження та інновації, Горизонт 2020 допомагає добитися цього акцентуючись на якісній науці, промисловому лідерстві та вирішенні соціальних проблем. Мета полягає в тому, щоб забезпечити наук , усунути бар'єри на шляху інновацій і сприяти державному та приватному секторам працювати разом у введенні інновацій.

 

Горизонт 2020 відкритий для всіх, має просту структуру, що знижує затрати, щоб учасники могли зосередитися на тому, що дійсно важливо . Такий підхід гарантує, що нові проекти успішно розпочнуться і швидко досягнуть хороших результатів.

 

Рамкова програма ЄС з наукових досліджень та інновацій буде доповнюватися подальш розвитку Європейського дослідницького простору. Ці заходи будуть спрямовані на усунення бар'єрів з метою створення справжнього єдиного ринку для знань, наукових досліджень та інновацій.

 

Загальну інформацію про програму можна дізнатись на офіційній сторінці http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en

Робоча програма напряму «Енергетика» 2014-2015

Робоча програма напряму «Енергетика» 2016-2017