Відкрито подання заявок на конкурс: European Heritage Awards / Europa Nostra Awards 2021

30 червня 2020
Гранти
ENA2020_CALL_general

European Heritage Awards / Europa Nostra Awards 2021 відкриті для подання!

Зараз є шанс, щоб найбільш надихаючі європейські архітектори, майстри, експерти з культурної спадщини, професіонали, волонтери, державні та приватні установи та місцеві громади були визнані за свої досягнення!

Дивіться відео

Найвища нагорода Європи у галузі культурної спадщини, яка щорічно визначає та пропагує кращі практики щодо збереження та розширення матеріальної та нематеріальної культурної спадщини; стимулює транскордонний обмін знаннями по всій Європі; підвищує поінформованість громадськості та оцінку культурної спадщину Європи; і заохочує подальші відмінні ініціативи завдяки силі прикладу.

Нагородами визначаються видатні проекти з охорони природи, інноваційні дослідження, багаторічна відданість спадщині професіоналів та волонтерів, виняткові ініціативи з підвищення обізнаності, навчання та освіти.

У 2021 році буде нагороджено до 30 визначних надбань з усієї Європи. З них до 4 переможців отримають гран-прі з грошовою премією 10000 євро. Один переможець також отримає приз громадського вибору після онлайн-голосування, проведеного Europa Nostra, Європейським голосом громадянського суспільства, прихильним до культурної спадщини.

Крім того, з-поміж поданих заявок також будуть удостоєні дві спеціальні премії ILUCIDARE за досконалість у галузі інновацій, керованих спадщиною та міжнародних відносин.

Нагороди Європейської спадщини / нагороди Europa Nostra, які були започатковані у 2002 році та очолювані Європою Ностра, підтримуються програмою «Творча Європа» Європейського Союзу. Спеціальні премії ILUCIDARE підтримуються Програмою Європейського Союзу «Дослідження та інновації».

Нагороди принесуть велику користь переможцям, такі як більша (між) національна експозиція, збільшення кількості відвідувачів та подальше фінансування.

Подайте заявку та діліться своїми історіями успіху по всій Європі!
 

Форми та рекомендації для вступу: www.europeanheritageawards.eu
Кінцевий термін подання: 1 жовтня 2020 р. (Дата надсилання)