Вебінар щодо конкурсів за тематиками EU Green Deal - 09.09.2020

09 вересня 2020
Новини НКП
GDC banner

9 вересня 2020 року Національний контактний пункт Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» при УжНУ та ІФНТУНГ спільно з Центром підтримки підприємництва Закарпатської ОДА   провели вебінар щодо конкурсів за тематиками European Green Deal*.

Спікерами заходу виступили керівники відповідних НКП Таїсія Симочко і Артур Воронич, які ознайомили учасників з особливостями конкурсів а тематиками European Green Deal в рамках програми "Горизонт 2020", а саме теми:

  • 2.1 Демонстрація інноваційних критично важливих технологій, що дасть змогу в майбутньому широкомасштабно впровадити технології відновлюваної енергії у відкритому морі (з можливістю вирішити також застосування водню)
  • 2.2 Розробити та продемонструвати електролізер потужністю 100 МВт, що збільшує зв'язок між поновлюваними джерелами енергії та промисловим застосуванням
  • 4.1 Будівництво та реновація енерго- та ресурсоефективним способом
  • 6.1 Тестування та демонстрація системних нововведень сталого харчування «з лану до столу»
  • 7.1 Сервіси (послуги) з відновлення біорізноманіття та екосистеми
  • 10.1 Прискорення демонстрації чистих енергетичних рішень в Африці та Середземномор'ї

З презентаціями та відеозаписом вебінару Ви можете ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/web1EUGDC

*У вересні 2020 року стартує грантовий конкурс Європейський «Зелений курс» (European Green Deal call). Програма ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» підтримає додаткові проекти по 11 екологічним тематиками на загальну суму майже 1 млрд. Євро.