Брокерська сесія презентації ідей для конкурсів за напрямом енергетика EU Green Deal 21.10.20

30 вересня 2020
Горизонт 2020
EU GDC

Проект C-Energy 2020 (http://www.c-energy2020.eu/) запрошує Вас на онлайн-брокерську сесію для нещодавно опублікованого конкурсу «Зеленого курсу» (Green Deal - кінцевий термін 26 січня 2021 р.)

Конкурс "Зелений курс"(Green Deal) фінансуватиме масштабні демонстраційні проекти в галузях чистої, доступної та безпечної енергетики (Галузь 2) та енергоефективних будівель (Галузь 4), https://bit.ly/EUGDC. Буде профінансовано лише невелика кількість великих проектів.

Онлайн захід відбудеться у середу, 21 жовтня, з 15.00 до 16.30. Участь безкоштовна.

Даний захід - це можливість презентувати свої можливості для аплікантів(координаторів). Ця подія призначена в тому числі для МСП(малих середніх підприємств), які спеціалізуються на тематиці конкурсу.

Метою онлайн-брокереджу є:

Презентація короткого огляду тематик конкурсу 

Надання організаціям можливості знайти партнерів через 3 хвилину презентацію (шаблон буде наданий)

Реєстраційну форму можна знайти за адресою https://www.surveymonkey.co.uk/r/C-energybrokerage2020

Якщо ви зацікавлені в проведені презентації, будь ласка, виберіть опцію “pitch”  в реєстраційній формі. Можливість презентації буде надана спочатку тим, хто має ідею для аплікації, а потім тим, хто прагне представити свою організацію як потенційного партнера. Бажаючі взяти участь, щоб послухати презентації, повинні вибрати опцію “listen” на сторінці реєстрації. Також буде проводитися запис заходу

Шаблон для презентації буде надіслано тим, хто реєструється, щоб робити презентацію. Її потрібно заповнити та подати організатору не пізніше 18:00 в понеділок, 19 жовтня.

Більше інформації за посиланням